Kenetli Sürme Cambalkon Sistemlerimizin Özellikleri

Dar uygulama alanlarında daha ferah bir kullanım sağlar. Uygulanan alanda çıkış noktalarına engel olmaz cam birleşim noktalarında birbirine kenetlenen alüminyum fitiller sayesinde cam esneme oranını sıfıra indirir içeriye su, rüzgar ve toz geçirmez.

Eşikli Eşiksiz Kenetli Sürme Seri 2 raylı, 3 raylı, 4 raylı ve 5 raylı olarak 2 camdan 10 cama kadar yana kayar şekilde sağ ve sola açılabilir kullanıma sahiptir. Her iki sistemde de 8mm ve 10mm ve 4+12+4 ısıcam kullanılabilmektedir. Her panelde 2 makara taşıyıcı vardır, 150 Kğ taşıyıcı makaralar 2 rulmanlı olarak dizayn edilmiştir.

Daha detaylı bilgi için lütfen sitemizi iyice inceleyiniz. Ayrıca müşteri bilgilendirme hattımızdan da istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Acarlar Cambalon Sisteminde kullanılan tüm parçalar paslanmaz çelik özelliğine sahiptir. Kenetli Sürme Sisteminde üç çeşit kilit kullanılmaktadır. Anahtarlı horoz kilit, Alüminyum klepsi kilit, Alüminyum havuz kilit. Her camda iki adet kenetlenen alüminyum yalıtım fitili kullanılmaktadır. Dikey profil birleşim noktalarına kılavuz kapak sayesinde kolay imalat ve montaj imkanı sağlar.

Kış bahçesi, Vitrin camları, balkon çeşitlerinde L, U, Düz (90°-270°) 2 panel ve çoklu birleşimli olarak uygulanır.