Giyotin Sistemimizin Özellikleri

Ev yaşantımızda, doğayla tek buluşma noktamız olan balkonlarımızda sınırsız özgürlük için, GLASSIS cam balkon sistemleri ile bu özgürlüğü yakalamanız mümkündür. Sistemlerimiz sizlere güvenli, sorunsuz, çevreyle barışık toz ve gürültüden uzak, mutlu bir hayat sunmaktadır.

Balkon kapatma sistemlerimiz sadece cambalkon türünde olmayıp Otel Bölmeleri, Pastaneler, Havuzlar, sigara mekanları gibi mekanlarda da rahatlıkla uygulanan, imar mevzuaatına uygun sistemlerdir.

Acarlar cambalkon, müşteri istekleri ve değişen teknolojileri birleştirerek sizlere en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti verme gayreti içerisindedir.

Değişik taksitlendirme seçenekleri, garanti belgesi, satış sonrası destek firmamızın ana prensiplerindendir.

Daha detaylı bilgi için lütfen sitemizi iyice inceleyiniz. Ayrıca müşteri bilgilendirme hattımızdan da istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Glassis sistemi, Acarlar firmasının cambalkon konusunda uzmanlaştığının göstergesi olan bir sistemdir. Sistem hem alttan hemde üstten taşımalı olduğundan özellikle büyük mekanların kapatılmasında daha etkilidir.

Bu sistemde de yağmur sularının içeri girmesi engellenmiştir. Kıl fitiller sayesinde toz, kir, ortamın havasını değiştirebilecek nedenler etkisiz hale getirlmiştir. Her türlü zemin ve balkon tipine göre ayarlanabilir kanatlar mevcuttur.

Kullanılan camlar sekurit camlar olup herhangi bir ani darbe durumunda kendiliğinden küşük zerrecikler halinde dağılır ve canlıların hayati tehlike geçirmeleri önlenmiş olur.

Çocuk kilidi ile çocuklar bu camları açamaz ve aşağı düşmeleri önlenir.